O nas

Piotr Mączyński, manager zespołu

Założyciel zespołu ATUT. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia. Gra prawie na wszystkim, co wydobywa dźwięki. W zespole śpiewa oraz gra na gitarze elektrycznej, elektroakustycznej, trąbce, saksofonie i akordeonie, prowadzi konferansjerkę. Posiada doskonałe wyczucie publiczności, łatwo nawiązuje z nimi kontakt, potrafi rozbawić i rozkręcić każdą imprezę. Realizator światła i dźwięku. Ciągle zabiega o jakość brzmienia i oświetlenia oraz pozytywny public relations zespołu. Dzięki niemu wiemy, gdzie i dla kogo gramy, o której wyjeżdżamy i co gramy? A przede wszystkim mamy zapełniony kalendarz, jednym słowem dobry manager to podstawa zespołu. Kocha muzykę i bez niej nie wyobraża sobie życia.

Ewa Kryza

Ewa wokalistka naszego zespołu. Bardzo utalentowana wokalnie oraz wykształcona muzycznie. Gra na gitarze, pisze teksty oraz komponuje własne piosenki. Dysponuje doskonałym warsztatem wokalnym, wyróżnia się piękną i oryginalną barwą, posiada urok oraz osobowość sceniczną. Uczestniczyła w wielu konkursach i festiwalach dla młodzieży. W 2007 roku na festiwalu piosenki country w Rypinie zdobyła II miejsce, a w ramach nagrody wystąpiła na festiwalu w Mrągowie. Nagrała i wydała swoją płytę zatytułowaną “Pod Palmami” oraz kilka singli. Szerszej publiczności wokalistka zaprezentowała się występując w programach telewizyjnych typu talent show t.j. Szansa na Sukces, Must Be The Music, Idol oraz Disco Star. Koncertuje na dużych scenach, a jej występy naładowane są autentycznymi emocjami i pełne rockowego ognia. Śpiewanie to jej pasja, co w konsekwencji przekłada się na ambitną i pełną zaangażowania pracę w naszym zespole.

Mateusz Łabiak

Od 2006 roku pracuje w naszym zespole muzycznym. Bardzo utalentowany charyzmatyczny wokalista. Posiada szeroką skalę oraz oryginalną rockową barwę głosu. Jest wstanie wokalnie wykonać, najtrudniejsze przeboje muzyki krajowej i światowej. W zespole również perfekcyjnie gra na keyboardzie i akordeonie. Miłośnik światowego i polskiego rocka, chodź nie obce są mu również przeboje bardziej taneczne. Nagrał wiele wideoclipów, coverów najsłynniejszych światowych wokalistów, gdzie zaprezentował możliwości i umiejętności swojego głosu. Mateusz jest bardzo ambitny, z wielką pasją do muzyki. W każdy wykonywany utwór wkłada maksimum zaangażowania, duszę i serce.