Księga gości

19 odpowiedzi na Księga gości

 1. Agnieszka i Krystian pisze:

  Bawiliśmy się wspólnie niedawno na naszym weselu w Poznaniu. Byliście niesamowici! 🙂 Dzisiaj oglądając nasze nagranie wesela jesteśmy na nowo pełni podziwu Waszego profesjonalizmu. Dziękujemy za wszystkie sugestie, za żywą reakcję na potrzeby naszych gości. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem. Nie zamienilibyśmy Waszego zespołu na żaden inny. Żywimy nadzieję, że gdzieś się jeszcze spotkamy i…usłyszymy.
  Polecamy wszystkim serdecznie! <3

 2. Dagmara i Lukasz pisze:

  Serdecznie i z całego serca dziekujemy zespołowi “Atut”za piękne granie na Naszym weselu. Jednym słowem byliście niesamowici,goscie zadowoleni a to najważniejsze. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy!! Mamy nadzieję,ze do zobaczenia😃

 3. beata hain pisze:

  Wspaniały zespół grał u mojej córki na weselu w 2011 roku tak nam się spodobał ,że teraz moja druga córka wychodzi za mąż i na jej weselu również bawić nas będzie ten cudowny zespól.

 4. Izabela i Krzysztof pisze:

  Serdecznie Państwu dziękujemy za wspaniałe i profesjonalne prowadzenie naszego wesela, zarówno my jak i nasi goście jesteśmy oczarowani oprawą muzyczną w Państwa wykonaniu. Pełnia profesjonalizmu, doświadczenia, konferansjerka oraz piękne wokale wraz z niezawodną grą na instrumentach sprawiły, że nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej zabawy. Goście na parkiecie bawili się do samego końca, a nam było żal się z Państwem żegnać 😉 Choć słowo dziękuję to za mało – przyjmijcie Państwo od nas najszczersze podziękowania i pozdrowienia 😉

 5. Robert Gołoński pisze:

  Najlepsze zespół muzyczny, jaki tylko można sobie wyobrazić! Coś niesamowitego 🙂 Oby tak dalej 🙂

 6. Aleksandra i Rafał pisze:

  Zespół grał u nas na weselu. Z chęcią przeżylibyśmy tę noc jeszcze raz, jesteśmy wprost zachwyceni zespołem Atut!!!!!!!!! Lepszej oprawy wesela nie mogliśmy sobie wymarzyć… Polecamy w stu procentach!
  Dziękujemy bardzo za wspaniałe wesele!!!!

 7. Krzysiek i Monika pisze:

  Graliście na naszym weselu w 2015. Jesteście mega. Pełen profesjonalizm, goście byli zachwyceni. A to w jaki sposób zagraliście Jolka Jolka pamiętasz jest nie do opisania wręcz. Wokale Matysa i Pani Ani powalają, a w połączeniu ze świetnym prowadzeniem imprezy Pana Piotra dało nam niezapomnianą zabawę do białego rana. Jeszcze raz Dziękujemy !!!!

 8. Ola pisze:

  jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY za zorganizowanie naszego wesela !!!!!!!!!!! było wspaniale, goście zachwyceni, współpraca na 6 ! 😉
  serdecznie pozdrawiamy

 9. Tomek pisze:

  Super zespół, pozdrawiam 🙂

 10. Klaudia i Piotr pisze:

  Chcielibyśmy ponownie podziękować Państwu za obecność na naszym weselu i wspaniałe jego prowadzenie. Wesele mieliśmy trzy dni temu, ale nadal nie możemy wyjść z podziwu umiejętności muzycznych zespołu. Wspaniały wokal, świetna gra na instrumentach, umiejętne prowadzenie wesela poparte dużym doświadczeniem. Wszyscy goście zachwyceni, ponieważ repertuar zespołu idealnie dopasowany był dla naszych najbliższych. Serdecznie dziękujemy!

 11. Grześ i Magda pisze:

  Dziekujemy za wspaniałą zabawe,profesjonalizm oraz bezstresowe prowadzenie wesela. Wszyscy goście weselni byli zachwyceni muzyka,doborem repertuaru oraz rewelacyjnym wokalem. Gorąco polecamy zespół Atut. ?

 12. Marek pisze:

  Ania… ach….

 13. Daniel pisze:

  Niczego sobie 🙂

 14. Paulina i Przemysław pisze:

  Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę, jak i cudowna oprawę muzyczną naszego wesela.
  Zabawa była przednia do białego rana, a goście zachwyceni doborem repertuaru jak sposobem prowadzenia zabaw na Oczepinach.
  Zespół jest znakomity, i już po raz trzeci w naszej rodzinie, obsługiwał wesele za każdym razem zaskakując nas czymś nowym.
  SERDECZNE DZIĘKUJĘ I MAM NADZIEJĘ DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYM weselu w naszej rodzinie 🙂

 15. Daria i Michał pisze:

  Świetna zabawa, znakomita atmosfera i genialna oprawa muzyczna to tylko kropla w morzu w porównaniu z tym co zespół ATUT potrafi zaoferować. Piosenka, za piosenką, bez chwili wytchnienia to prawdziwe wyzwanie dla gości weselnych. Wokale tych młodych ludzi oraz ich wielkie zaangażowanie sprawiają, że bawią się wszyscy bez wyjątku. Wielkie podziękowania w stronę Pana Piotra, prowadzącego, za Jego profesjonalizm. Dziękujemy pięknie za wspaniale poprowadzone zabawy, genialne przeboje muzyczne, przy których nogi same rwały się do tańca. Naprawdę nie sposób opisać Państwa podejście do pracy. Polecamy gorąco wszystkim młodym parom Zespół ATUT. Wokaliści spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Serdecznie Was pozdrawiamy i życzymy dalszych takich sukcesów jak ten, który odnieśliście w oczach naszych i naszych gości.
  Daria i Michał. 😉

 16. Ania&Grześ pisze:

  Pragniemy z całego serca podziękować za uświetnienie naszego wesela Państwa obecnością. Goście jak również my byliśmy zachwyceni oprawą muzyczną jaką nam zaserwowaliście. Nigdy nie bawiliśmy się lepiej na żadnym weselu, a nasi goście szaleli do białego rana:). Państwa wieloletnie doświadczenie na rynku, umiejętność doboru odpowiedniego repertuaru oraz mistrzowska konferansjerka sprawiły, że nasi goście zapamiętają tą imprezę na długo. Nie sposób nie zauważyć pasji z jaką wykonujecie Państwo swoją pracę oraz serce wkładane w każdą wykonywaną piosenkę. Jeszcze raz dziękujemy. Bawiliśmy się zacnie!

 17. Emila i Przemek pisze:

  Bardzo dziękujemy za udaną zabawę weselna! Pełen profesjonalizm! Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy 🙂 Pozdrawiamy!

 18. Paweł pisze:

  Znakomity zespół, zabawa przy tym zespole to czysta przyjemność. Gorąco polecam i pozdrawiam

 19. Monika i Tomek pisze:

  Pragniemy Państwu podziękować za wspaniałe zorganizowanie naszego wesela.
  Oby więcej takich profesjonalistów. BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.