O nas

PIOTR MĄCZYŃSKI, MANAGER ZESPOŁU

Założyciel zespołu ATUT. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia. Gra prawie na wszystkim, co wydobywa dźwięki. W zespole śpiewa oraz gra na gitarze elektrycznej, elektroakustycznej, trąbce i saksofonie, prowadzi konferansjerkę. Posiada doskonałe wyczucie publiczności, łatwo nawiązuje z nimi kontakt, potrafi rozbawić  i rozkręcić każdą imprezę. Realizator światła i dźwięku.Ciągle zabiega o jakość brzmienia i oświetlenia oraz pozytywny public relations zespołu. Dzięki niemu wiemy, gdzie i dla kogo gramy, o której wyjeżdżamy, co gramy?          No i mamy zapełniony kalendarz, jednym słowem dobry manager to podstawa zespołu. Kocha muzykę i bez niej nie wyobraża sobie życia.

ANNA MIREK


Od ponad sześciu lat wokalistka naszego zespołu, posiada szeroką skalę oraz przyjemną barwę głosu. Doskonale radzi sobie z ambitnym repertuarem. Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu . Wcześniej ukończyła z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Wągrowcu w klasie fletu poprzecznego oraz Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia  w Poznaniu w klasie organów. Oprócz tego potrafi grać na fortepianie i gitarze akustycznej. Od dziesięciu lat w niedziele i święta uświetnia swoją grą i śpiewem Msze Św. w swojej parafii. Oferuje usługi w zakresie oprawy muzycznej ślubów kościelnych. Ponadto pracuje w Niepublicznym Przedszkolu Muzycznym  jako nauczycielka Rytmiki oraz udziela lekcji gry na instrumentach w Szkole Muzycznej Yamaha. Jej drugą pasją- zaraz po muzyce- jest fotografia.

MATEUSZ ŁABIAK

Od ośmiu lat pracuje w naszym zespole muzycznym. Bardzo utalentowany charyzmatyczny wokalista.  Posiada szeroką skalę oraz oryginalną, rockową barwę głosu. Jest wstanie wokalnie wykonać, najtrudniejsze covery muzyki światowej. W zespole również perfekcyjnie gra na keyboardzie i akordeonie. Miłośnik światowego i polskiego rocka, chodź nie obce są mu również przeboje bardziej taneczne.. Młody i skromny, lecz bardzo ambitny, z wielką pasją do muzyki. W każdy wykonywany utwór wkłada maksimum zaangażowania, duszę i serce.