O nas

Piotr Mączyński, manager zespołu

Założyciel zespołu ATUT. Absolwent Państwowej           Szkoły Muzycznej I stopnia. Gra prawie na wszystkim,          co wydobywa dźwięki. W zespole śpiewa oraz gra                  na gitarze elektrycznej, elektroakustycznej, trąbce, saksofonie i akordeonie, prowadzi konferansjerkę.   Posiada doskonałe wyczucie publiczności, łatwo nawiązuje z nimi kontakt, potrafi rozbawić  i rozkręcić każdą imprezę. Realizator światła i dźwięku. Ciągle zabiega o jakość brzmienia i oświetlenia oraz pozytywny public relations zespołu. Dzięki niemu wiemy, gdzie i dla kogo gramy,            o której wyjeżdżamy i co gramy? A przede wszystkim mamy zapełniony kalendarz,          jednym słowem dobry manager to podstawa zespołu. Kocha muzykę i bez niej nie wyobraża sobie życia.

Kinga Szulc

Od 2017 roku jest wokalistką naszego zespołu.                     Kinga jest młodą bardzo utalentowaną wokalnie                     i muzycznie osobą,  gra również na klarnecie oraz                  na gitarze akustycznej. Wyróżnia się mocnym głosem          i oryginalną barwą. Od dziecka śpiewa i występuje            na scenie. Laureatka wielu konkursów w grupie dziecięcej  i młodzieżowej. Od kilku lat, jest wokalistką zespołu rockowego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szamocinie. Śpiewanie to jej pasja, co w konsekwencji przekłada się        na ambitną i pełną zaangażowania pracę w zespole.

Mateusz Łabiak

Od 2006 roku pracuje w naszym zespole muzycznym. Bardzo utalentowany charyzmatyczny wokalista.            Posiada szeroką skalę oraz oryginalną, rockową barwę głosu. Jest wstanie wokalnie wykonać, najtrudniejsze covery muzyki światowej. W zespole również perfekcyjnie gra na keyboardzie i akordeonie. Miłośnik światowego          i polskiego rocka, chodź nie obce są mu również przeboje bardziej taneczne.. Młody i skromny, lecz bardzo ambitny, z wielką pasją do muzyki. W każdy wykonywany utwór wkłada maksimum zaangażowania, duszę i serce.